آموزش

ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام

ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام

ارسال پیام زمانبندی شده تلگرام یکی از قابلیت های خوب این نرم افزار است. پیامرسان تلگرام یکی از پیامرسان های محبوب در بین کاربران می باشد که به دلیل امکانات منحصر به فردی که در اختیار کاربران قرار می دهد، توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

از قابلیت های تلگرام، ارسال پیام زمانبندی شده تلگرام است. با استفاده از این امکان می توانید تنظیم کنید که پیام مورد نظرتان در زمانی که تعیین می کنید به صورت خودکار برای مخاطب مورد نظرتان ارسال شود.

ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام

از قابلیت های فوق العاده ای که اخیراً در تلگرام اضافه شده، امکان ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام است. با استفاده از این قابلیت شما می توانید مشخص کنید که یک پیام در یک زمان تعیین شده برای مخاطبتون ارسال بشه.

بدین ترتیب بعد از فعالسازی برای مخاطب مورد نظر خود دیگر بدون اینکه نیاز به بررسی دوباره پیام یا انجام فرآیند دیگری در زمان مورد نظر باشد، پیام به صورت خودکار برای مخاطب ارسال می شود.

همچنین در تلگرام این امکان برای شما فراه شده است تا بتوانید زمانبندی تعیین شده را تغییر داده و یا اینکه به صورت کامل آن را حذف نمایید.

آموزش ارسال پیام زمان بندی شده در تلگرام

شما به راحتی می توانید با استفاده از این قابلیت تلگرام مشخص کنید که پیام های شما در یک زمان مشخص برای مخاطبین ارسال شود.

به همین منظور شما باید مسیر مشخصی را دنبال کنید که در ادامه به شکلی دقیق به شما آموزش داده می شود:

3- در مرحله بعدی و در فیلد موجود متن مورد نظر خود را تایپ نموده و سپس انگشت خود را روی علامت فلشی که در تصویر کناری نشان داده شده است نگه دارید.

5- در این مرحله لیستی از زمان های مختلف برایتان نشان داده می شود که می توانید روز، ساعت و دقیقه ای که قصد دارید پیام تان برای فرد مورد نظر ارسال شود را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب زمان روی گزینه Send موجود را لمس کنید تا تاریخ برای شما ثبت شود.

1- در مرحله اول باید از طریق آیکون برنامه تلگرام موجود در تلفن همراه خود وارد برنامه تلگرام شوید.

2- در مرحله بعدی فرآیند ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام باید وارد چت خودتان با شخص مورد نظری که قصد ارسال پیام زمانبدی شده به او را دارید، شوید.

4- در ادامه مرحله قبلی منویی به شما نمایش داده می شود که دارای 2 گزینه کلی است. برای ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام شما باید گزینه Schedule message را انتخاب نمایید.

6- زمانیکه پیام به درستی تنظیم شده باشد، صفحه ای همانند کناری به شما نشان داده می شود که نشانگر این امر می باشد که پیام مورد نظر شما به درستی زمانبندی شده و در موعد تعیین شده برای مخاطب مورد نظرتان ارسال خواهد شد.

در نظر داشته باشید که شما می توانید از این قابلیت برای یادآوری خودتان اقدام نمایید. در چنین شرایطی باید مراحلی که عنوان شده است را در بخش Saved messages تلگرام خود دنبال کنید. بدین ترتیب یک هشدار برای شما تنظیم می شود و شما می توانید در زمان تعیین شده نوتیفیکیش آن را مشاهده نمایید.

تگلرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا بتوانند یک پیام را به صورت زمانبدی شده برای مخاطبین خود ارسال نمایند. این قابلیت تگلرام که توجه کاربران را به خود جلب کرده است برای زمانی مناسب می باشد که شما باید یک پیام را در تاریخی مشخص برای مخاطب مورد نظر خود ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.